Atölyemiz Güzel Sanatlara Hazırlık ( Resim, Heykel, Grafik Tasarımı, Grafik Tasarımı, Animasyon, Seramik ve Cam Tasarımı, Sahne Dekorları ve Kostümü, Tekstil ve Moda Tasarımı, Baskı Sanatları, Fotoğrafçılık) ve Oyunculuk Atölyesi üzere, bir kaç güzel sanatlar akademisi mezunu dostlar tarafından 1970'li yıllarda Kadıköy'de kurulmuştur. O günden bugüne kadar edindiğimiz tüm tecrubemizi Güzel Sanatlar Akademisi ve Tiyatro, Sinema, Oyunculuk hayali olanlara verdiğimiz kurslarla paylaşıyoruz.

Verdiğimiz eğitim öğrencilerimizin hedeflerine odaklı olup, onlara yaşamları boyunca kullanabilecekleri yetekler kazanması için gerekli tüm temel bilgileri sağlamaktadır.

Kurs öğrencilerimizin hedeflerinin ve yeteneklerinin doğrultusunda kişiye özel çalışma programı hazırlamaktayız.

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Mimar Sinan Üniversitesi (GSF) ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi gibi alanlarında başarılı üniversitelerden mezun eğitmenlerimizle yetenek sınavlarında odaklı olarak eğitim vermekteyiz. Bunun ile birlikte hobi olarak resim ve oyunculuk eğitimi almak isteyenlerede tecrübelerimizi paylaşmaktayız.